Środki do mycia

Firma A.W.Chesterton proponuje Państwu doskonałe biodegradowalne środki myjące i odtłuszczające: wodorozcieńczalne - zasadowe, które usuwają zabrudzenia ropopochodne, tłuszcze, oleje organiczne, brud, pyły jak i preparaty kwasowe usuwające rdzę, zgorzeliny czy też na bazie węglowodorów. Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem w Katowicach. Nasi specjaliści pomogą w doborze najodpowiedniejszej metody mycia i odtłuszczania w zależności od powierzchni i specyficznych warunków. W naszym Centrum Szkoleniowo – Serwisowym dysponujemy technologią mycia warsztatowego na myjkach stanowiskowych, zarówno z wykorzystaniem środków na bazie wody jak i ropopochodnych.

338

Preparat do usuwania rdzy.
Usuwa rdzę z powierzchni metali żelaznych, efekty korozji z aluminium, czyści miedź, brązy, stale nierdzewne i powierzchnie cynkowane - szybko i bezpiecznie.

Pobierz plik (PDF) »

346

Preparat do usuwania kamienia i czyszczenia chemicznego.
Silny uniwersalny ciekły środek czyszczący na bazie kwasu, z inhibitorami chroniącymi powierzchnie metalowe do szerokiego zakresu zastosowań.

Pobierz plik (PDF) »

218

HDP zasadowy środek myjący.
Wysokiej jakości skoncentrowany ciekły zasadowy środek myjąco - odtłuszczający, niepieniący. Zaprojektowany z myślą o ochronie środowiska, a jednocześnie skuteczny w trudnych procesach mycia.

Pobierz plik (PDF) »

235

SSC Silny środek myjący.
Silny środek myjący usuwa pozostałości olejów i smarów, osady, woski, farbę i silne zabrudzenia. Specjalnie opracowany do stosowania w urządzeniach do czyszczenia parą.

360

Bezfosforanowy środek myjący.
Szczególnie skuteczny w usuwaniu tłuszczów zwierzęcych i olejów roślinnych w przemyśle spożywczym uniwersalny, przemysłowy środek myjący przyjazny dla środowiska.

Pobierz plik (PDF) »

803

Przemysłowy i okrętowy środek myjący II.
Silny, bezrozpuszczalnikowy środek odtłuszczający. Dzięki zaawansowanej technologii powierzchniowej zapewnia maksymalną efektywność w usuwaniu zanieczyszczeń, szczególnie w miejscach gdzie wymagany jest płyn odtłuszczający.

Pobierz plik (PDF) »

820

KPC Środek myjący o niskim pH.
Optymalne rozwiązanie, zapewniające znakomitą skuteczność i zgodność ze standardami ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa pracy – doskonałe rozwiązanie dla odtłuszczania procesowego.

Pobierz plik (PDF) »

274

Przemysłowy środek myjąco - odtłuszczający.
Środek myjąco - odtłuszczający do trudnych powierzchni, silnie działający o niskiej zawartości związków aromatycznych, do stosowania w warunkach przemysłowych i morskich.

Pobierz plik (PDF) »

276

Środek odtłuszczający do urządzeń elektrycznych i elektronicznych
Szybko odparowujący preparat do odtłuszczania o wysokiej skuteczności, opracowany na bazie rozpuszczalników, niezawierający środków niszczących warstwę ozonową.

Pobierz plik (PDF) »