• Przemysł petrochemiczny i rafineryjny

  Przemysł petrochemiczny i rafineryjny

 • Przemysł petrochemiczny i rafineryjny

  Hutnictwo

 • Przemysł petrochemiczny i rafineryjny

  Energetyka zawodowa

 • Przemysł petrochemiczny i rafineryjny

  Górnictwo

 • Przemysł petrochemiczny i rafineryjny

  Przemysł celulozowo - papierniczy

Aktualności

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w seminarium pt. "JAK ZWIĘKSZYĆ NIEZAWODNOŚĆ I OGRANICZYĆ KOSZTY REMONTÓW MASZYN WIRUJĄCYCH I ZAWORÓW?" Seminarium odbędzie się w Hotelu Ostaniec, w dniach 13-15.03.2019.

Poniżej znajduje się zaproszenie, karta uczestnictwa, plan seminarium oraz informacja nt. hotelu i zaproszonego prelegenta – gościem specjalnym będzie Enrico Zini z Włoch, Kierownik grupy produktowej uszczelnień mechanicznych w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka).

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 4 marca. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie Zapraszamy

Chesterton International Polska

Nowoczesna firma z branży górniczej potwierdziła kilkunastoletnią współpracę z firmą CHESTERTON International Polska w zakresie powłok kompozytowych ARC do odbudowy ubytków erozyjnych, napraw mechanicznych i zabezpieczenia powierzchni przeciw wycieraniu.

Miło nam poinformować o kolejnej doskonałej referencji dotyczącej rozwiązań usprawniających Chesterton, które zostały wdrożone przez wiodącego producenta nowoczesnych materiałów budowlanych w jednym ze swoich zakładów produkcyjnych.

Firma będąca liderem w produkcji klejów i znanym producentem profesjonalnej chemii budowlanej potwierdziła skuteczność rozwiązań usprawniających firmy CHESTERTON stosowanych w zakładach produkcyjnych od wielu lat. Wyróżnione zostały szczeliwa Chesterton 1730 MillPack i Chesterton 412-W

Firma Chesterton International Polska została doceniona jako dostawca kasetowych uszczelnień mechanicznych S10, które od dawna znajdują zastosowanie na ponad 30 pompach dwudławicowych wody destylowanej w układzie chłodzenia generatorów w jednej z elektrowni.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu realizacji usług oraz do gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.