• Przemysł petrochemiczny i rafineryjny

  Przemysł petrochemiczny i rafineryjny

 • Przemysł petrochemiczny i rafineryjny

  Hutnictwo

 • Przemysł petrochemiczny i rafineryjny

  Energetyka zawodowa

 • Przemysł petrochemiczny i rafineryjny

  Górnictwo

 • Przemysł petrochemiczny i rafineryjny

  Przemysł celulozowo - papierniczy

Aktualności

Efektywny rozwój firmy oraz potrzeby klienta zaowocowały otwarciem w Katowicach Centrum Szkoleniowo-Serwisowego. Szkolenia są prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów w zakresie nakładania powłok ochronnych na bazie kompozytów polimerowych na powierzchnie betonowe i metalowe.

Oferujemy wszystkim użytkownikom maszyn wirujących sprawdzone doskonałe systemy uszczelniające.

Problemem często spotykanym w codziennej eksploatacji urządzeń jest często przedwczesne zużycie się elementów współpracujących oraz hałas. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj załączony artykuł.

Nasza firma w dniach 29 - 30.05.2012 r. brała udział i wystawiała się podczas V Konferencji Naukowo-Technicznej „Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym i Rafineryjnym".

Jak uszczelnić zawory na gorących mediach? Czy tuleja w twojej pompie może pracować znaczenie dłużej? Jeżeli szukasz odpowiedzi na te lub podobne pytania zapraszamy Cię do przeczytania artykułu przygotowanego przez naszego doradcę ds. techniki uszczelnień

Nowa generacja uszczelnień dzielonych - doskonałe i niezawodne działanie. Szybka instalacja bez potrzeby demontażu urządzenia. Największy zakres zastosowań ze wszystkich uszczelnień dzielonych.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu realizacji usług oraz do gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.