• Przemysł petrochemiczny i rafineryjny

  Przemysł petrochemiczny i rafineryjny

 • Przemysł petrochemiczny i rafineryjny

  Hutnictwo

 • Przemysł petrochemiczny i rafineryjny

  Energetyka zawodowa

 • Przemysł petrochemiczny i rafineryjny

  Górnictwo

 • Przemysł petrochemiczny i rafineryjny

  Przemysł celulozowo - papierniczy

Aktualności

Firma A.W. Chesterton wprowadza do oferty nowy materiał na uszczelnienia hydrauliczne – AWC825. Materiał ten poszerza tym samym portfolio firmy A.W. Chesterton  o kolejny materiał z grupy poliuretanów termoutwardzalnych o wyjątkowych własnościach.

Jak uszczelnić bezwyciekowo pompy ciepłownicze? Ze względu na konstukcję popularnych pomp ciepłowniczych typu "B" (dwie komory dławnicowe) dostęp do dławnicy od strony napędu jest uciążliwy. W przypadku awarii uszczelnienia mechanicznego pompa musi być odstawiona na dłuższy czas. Dlatego, bardzo często użytkownicy nadal stosują szczeliwa do uszczelnienia dławnicy. Alternatywnym rozwiązaniem jest zastosowanie uszczelnienia dzielonego.

Długa żywotność i bezwyciekowa praca. pobierz pdf

Materiały Chesterton ARC umożliwiają naprawę uszkodzonych korpusów prostą technologią i zapewniają znaczne przedłużenie eksploatacji pompy. Zastosowane wykładziny chronią korpusy przed wycieraniem jak i przed agresją chemiczną. Korpus pompy (instalacja odsiarczania spalin )– podobne doświadczenia dla pompy ścieków i masy papierniczej

Użyty materiał Chesterton ARC 897 i ARC 855

Zastosowana powłoka posiada większą odporność chemiczną i wytrzymałość na ścieranie niż żeliwo.  Przedstawione informacje są wynikiem wieloletnich doświadczeń.

Aby uzyskac więcej informacji prosimy o kontakt naszym biurem w Katowicach.

Efektywny rozwój firmy oraz potrzeby klienta zaowocowały otwarciem w Katowicach Centrum Szkoleniowo-Serwisowego. Szkolenia są prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów w zakresie nakładania powłok ochronnych na bazie kompozytów polimerowych na powierzchnie betonowe i metalowe.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu realizacji usług oraz do gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.