Szczeliwa

1730

Szczeliwo do zastosowań ogólnych.
Wytrzymałe szczeliwo, łatwe w instalacji i niewycierające wałów.

Pobierz plik (PDF) »

Multilon”1727”

Wysokojakościowe szczeliwo do pomp wszechstronnego przeznaczenia o dużej odporności chemicznej.
MULTI - LON, do nabycia tylko w firmie Chesterton, jest syntetycznym szczeliwem nowej generacji, opracowane specjalnie dla pomp wszechstronnego przeznaczenia. Zapewnia takie same wydajności jak tworzywa sztuczne, lecz o elastyczności azbestu. W przeciwieństwie do pierwszej generacji uszczelnień syntetycznych MULTI ? LON nie podlega żadnym ograniczeniom, które przeszkadzałyby w zastosowaniu w pracy wszechstronnej. Nie powoduje on tworzenia się rowków jak zwykłe tkaniny syntetyczne, żadnych wżerów elektrolitycznych i nie podlega ograniczeniom w odniesieniu do liczby obrotów wału jak np. włókna PTFE.

Temperatura: 250°C  
Max. prędkość wału (10,2 m/s).

1760

Szczeliwo chemiczne.
Szczeliwo z mocnych i gęstych włókien PTFE dla zastosowań chemicznych z właściwościami odprowadzania ciepła grafitu.

Pobierz plik (PDF) »

1765

Białe szczeliwo chemiczne.
Nieplamiące szczeliwo chemiczne, do pomp do bielenia i innych maszyn wirujących.

Pobierz plik (PDF) »

1830

Udoskonalone szczeliwo z ekspandowanego grafitu impregnowanego PTFE.
Ekonomiczne szczeliwo, zaprojektowane dla spełnienia specyficznych wymagań w pompach, mieszalnikach, mieszadłach i innych urządzeniach wirujących.

Pobierz plik (PDF) »

1830-SSP

Szczeliwo do pomp Chesterton 1830-SSP (Super Slurry Packing) jest produkowane z włókien hydrydowych, będących połączeniem udoskonalonych włókien z grafitu ekspandowanego, oraz PTFE,  ze wzmocnieniem z włókien węglowych. Wyjątkowa struktutra włókien zapewnia łatwość wyciągania sznurów podczas przepakowania, co przyczynia się do skrócenia przestojów. Szczeliwo 1830-SSP jest delikatne dla wałów/ tulei i znajduje szerokie zastosowanie  w uszczelnianiu szlamów i mediów mocno zanieczyszczonych.

Pobierz plik

412

Uniwersalne szczeliwo białe do pomp.
Szczeliwo CHESTERTON® 412-W jest to splot nowo wynalezionego włókna syntetycznego ze specjalnie opracowanym smarem w środku. Środek z ciągłego włókna zapewnia 10-ciokrotnie większa wytrzymałość na rozciąganie, niż typowe włókno stosowane w sznurach.

Pobierz plik (PDF) »

370

Szczeliwo 370 do pomp

Szczeliwo 370 produkowane jest z wysokiej jakości włókien węglowych oraz zawiera cząsteczki grafitu wysokiej czystości, wysokotemperaturowe środki smarne i dwusiarczek molibdenu. Zapewniają one trwałe i skuteczne smarowanie. Niskotarciowe włókna węglowe są niezwykle odporne na wysokie temperatury w środowiskach nieutleniających.

Pobierz plik (PDF)

477-1

Elastyczna i wytrzymała ciągła przędza węglowa.
CHESTERTON® 477-1 ma zastosowanie w uszczelnianiu zaworów w takich środowiskach jak para wodna, woda, rozpuszczalniki, kwasy i zasady, przy temperaturze do 565°C (1050°F), ciśnieniu do 250 Bar, pH 0-13.

Pobierz plik (PDF) »

Zestawy dławnicowe SuperSetTM

Specjalne zestawy szczeliw.
Zestawy szczeliw Chesterton® o wysokiej jakości, połączone z opatentowaną tuleją wspomagającą SpiralTrac™, zmniejszają zużycie wody płuczącej i wydłużają żywotność urządzeń.

Pobierz plik (PDF) »

CMS 2000 System Eksploatacji Chestertona

Rewolucyjne korzyści związane z kontrolą przecieków z dławnicy. Żadne uszczelnienie sznurowe nie pracuje tak dobrze jak CMS 2000 i nie chroni wału lepiej. W trakcie pracy uszczelnienie CMS 2000 przylega do wału lub tulei z jednej strony oraz do ścianek dławnicy z drugiej.

Pobierz plik (PDF) »

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu realizacji usług oraz do gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.